Mládežnický tábor proběhne od 2. - 8.7. 2018. Internetová přihláška je již uzavřena - případní zájemci se musí přihlásit emailem nebo telefonicky u hl. vedoucího.

! V následujcích 14 dní přihlášení účastníci obdrží na email přihlášku, kterou je nutné vytisknout, vyplnit, podepsat a dovézt na tábor. Zvláště upozorňuji mladších 18 let. Bez přihlášky nemohou ! zůstat na táboře.

 

Mládežnický tábor je spojen se stavební přípravkou. Program je následujíci:

V pondělí příjezd, ubytování, organizační věci (rozdělení práce a úkolů) Každý následující den se od rána po snídani budují táborové stavby. Stavba končí s obědem. Odpoledne je volná zábava a každý rok se v přihlášce můžete vyjádřit, zda-li máte zájem o částečně organizovaný program a nebo chcete "úplnou" svobodu.

 

Letošní ročník bude však jiný než ostatní, které jsme doposud zažili. Mění se táborové místo, které tak dobře neznáme a nemáme tam již připravený materiál jako na tom předešlém. Bude to tedy mnohem náročnější než kdy jindy. Proto si hlavní vedoucí ponechává právo některé přihlášené dle jeho uvážení odmítnout. Je také možné, že se bude stavět i déle než jen do oběda, ale to se ještě uvidí, jak nám to půjde.

 

Kdo ještě nikdy nebyl na táboře, tak budete potřebovat: ešus, hrníček, spacák, karimatku, stan, vhodné oblečení a obuv.....a hlavně dobrou náladu :)

Pokud něco z těchto věcí nemáte, lze si je po domluvě zapůjčit.

 

Těším se na každého z vás a na společné chvíle při práci, sportu a všech dlouhých večerů u táboráku.

V případě dotazu neváhejte, piště nebo volejte.

 

Hlavní vedoucí Trousil Adam

Tel: 722 055 803

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.