Mládežnický tábor proběhne od 1.7. - 7.7. 2019.

 

!!! Internetová přihláška ZDE !!!

 

Mládežnický tábor je spojen se stavební přípravkou. Program je následujíci:

V pondělí příjezd, ubytování, organizační věci (rozdělení práce a úkolů) Každý následující den se od rána po snídani budují táborové stavby. Stavba končí s obědem. Odpoledne je volná zábava a každý rok se v přihlášce můžete vyjádřit, zda-li máte zájem o částečně organizovaný program a nebo chcete "úplnou" svobodu.

 

Letošním ročníkem budeme navazovat na předchozí rok a budeme se snažit poučit z toho co se nepovedlo nebo nebylo úplně dobré. Bude to opět náročné. Proto si hlavní vedoucí ponechává právo některé přihlášené dle jeho uvážení odmítnout (po zkušenosti z minulého roku, kdy to nebylo opravdu lehké) Je také možné, že se bude stavět i déle než jen do oběda, ale to se ještě uvidí, jak nám to půjde.

 

Kdo ještě nikdy nebyl na táboře, tak budete potřebovat: ešus, hrníček, spacák, karimatku, stan, vhodné oblečení a obuv.....a hlavně dobrou náladu :)

Pokud něco z těchto věcí nemáte, lze si je po domluvě zapůjčit.

 

Těším se na každého z vás a na společné chvíle při práci, sportu a všech dlouhých večerů u táboráku. Kdyby měl někdo zájem se podílet na programu, dejte mi vědět a zkusíme něco vymyslet ;)

 

V případě dotazu neváhejte, piště nebo volejte.

 

Hlavní vedoucí Trousil Adam

Tel: 722 055 803

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.