Máš touhu nám pomáhat? Pár typů jak na to:

1) Modlitba

Pracujeme jako regionální spolek - společenství křesťanů. Potřebujeme vaše modlitby za záchranu mladé generace v našem regionu. Procenta obrácených znovuzrozených mladých lidí, kteří navíc poslouchají a následují Ježíše Krista jsou nízká. Nejde ale jen o počty zachráněných, ale o růst, stabilitu a proměnu věřících. Potřebujeme Boží milost a moudrost také při pořádání akcí, které podporují naši vizi a mají být nástrojem povzbuzení, výchovy i setkáním s Ježíšem Kristem.

2) Praktické zapojení a služba

Někdy nevíme jak pomoct, jak se zapojit. To co ale máme všicchni je to, že máme sami sebe. Můžeme se dát k dispozici. Nabídnout pomoc. Církev je tělo, kde je mnoho potřeb a mnoho funkcí. Možná že hledáme právě tebe, právě tvoje schopnosti, tvojí ochotu, tvůj usměv :-) Za zeptání nic nedáš...

3) Finanční dary

Pracujeme jako regionální spolek - nezisková organizace. Fungujeme z víry a darů. Každý dar může pomoci a také pomáhá. Aktuálně nemáme žádného zaměstnance a všichni pracují jako dobrovolníci. Finance používáme předevších na realizaci aktivit, na obnovu materiálního vybavení (např. táborové věci, stany atd.) a na provoz. Pro dárcovství můžete využít náš účet: 107-3361850207 / 0100. Darovací smlouva a roční potvrzení o daru pro daňové odpočty je samozřejmostí.

 4) Sponzorství přes GIVT.CZ

Sponzorství přes GIVT.CZ funguje jednoduchým způsobem. Nakupujete na internetu tak jak máte ve zvyku, pouze s tím rozdílem, že máte aktivního pomocníka z Givtu, který vás upozorňuje na to, že obchod, kde nakupujete podporuje přess Givt příslušnou neziskovou organizaci, tedy třeba náš ISACHAR. Za nákup v obchodu se pak určité procenta z částky navíc darují neziskovce. Vás to nestojí navíc nic. Jsou to drobné částky v řádu korun či desítek korun, ale když se zapojí hodně lidí, tak za rok je to už pro Isachar nezanedbatelná částka.

Aktuální stav podpory: givt.cz/isachar