Mládežnický tábor 2017

Mládežnický tábor 2018

Zdravím mládežníky a i ostatní možné účastníky letošního mládežnického tábora.

Letos je tábor od 2.7. do 8.7. 2018.

Pobyt bude stát 600 Kč.

PŘIHLÁŠKA ZDE 

Tábor je od 15 let. Jako každý ročník i letos bude dopolední část tvořit stavba tábora kde budeme rozděleni do pracovních skupin, které si můžete vybrat při přihlášení, nicméně konečné slovo o vašem zařazení má hl. vedoucí a podle potřeby může přesunout účastníky do jiné než si vybrali. Snažíme se však vyhovět vašemu výběru.

Pracovní část končí s obědem což je mezi 12 - 13 hodinou. Odpolední část tvoří volný program, kde se nápadům meze nekladou :) většinou je ale tvořen kolektivním sportováním, hraním společenských her, koupáním, četbou knih, povídáním nebo třeba procházkou po lese. Po večeři která bývá kolem 17 - 18 hodiny nás čeká duchovní program, který je nepovinný, ale předpokládá se že se jej budou účastníci účastnit :)

Večerní program není omezen a pružně se prodlužuje pokud to je potřeba nebo to je touha účastníků. Na mládežnickém táboře nás neomezuje večerka, ale snažíme se být v přijatelném hluku vůči těm, kteří šli už spát. Každý tedy musí umět odhadnout svou potřebu spánku, aby byl ráno schopen fungovat. Ale i u "večerky" má konečné slovo hl. vedoucí a je potřeba jeho rozhodnutí respektovat, zvláště účastníci pod 18 let. Každý den máme 4 jídla, tedy snídani, svačinu, oběd a večeři (někdy i večerní svačinku :)), je zajištěn pitný režim.

Doprava na tábor NENÍ ZAJIŠTĚNÁ ZE STRANY ISACHARU, ale každý si jí musí zajistit sám!!!

Těším se na vás, až zase zažijeme pěkný čas při společných aktivitách a na to, jak s námi bude Pán jednat. V případě dotazu neváhejte a kontaktujte mě na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 722 055 803

 

!! POZOR !!

Letos nás čeká menší změna a to v podobě nového tábořiště. Budeme muset vše vymyslet od začátku a proto bude kladen větší důraz na pomoc při stavbě. Proto si hl. vedoucí vyhrazuje právo v případě přetlaku účastníků vybrat kdo pojede a kdo ne. Takto by to mělo proběhnout snad jenom tento rok, jak jsem se již zmínil, je to pouze z důvodu stavby tábora v "neznámu".

 

Trousil Adam

Zobrazeno: 1810